PHU TECHSTOL Mariusz Kowalski
tel. 609 44 55 61

zobacz więcej »

Ostatnie realizacje

zobacz wszystkie realizacje »

Listwy przypodłogowe - oferta

W swojej ofercie posiadamy listwy przypodłogowe MDF przyklejane, listwy przypodłogowe MDF przykręcane – w tym listwy do niwelowania nierówności podłogi – jak również listwy przypodłogowe z drewna. Wszystkie nasze listwy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich proces technologiczny oparty jest na najnowszych standardach, na każdym etapie wykorzystując możliwie najlepsze rozwiązania.

Wszystkie listwy przypodłogowe dostępne są w każdym wymiarze, w dowolnej wysokości i grubości. Zakupione listwy dostarczamy do Lublina i Warszawy już od 30 zł!  Wysyłka po kraju kurierem.

Świadczymy również usługi montażu listew przypodłogowych w Lublinie, Warszawie i okolicach. Każdy montaż wykonywany jest przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, z dbałością o jakość, szczegóły i bezpieczeństwo. Powierzając nam montaż zakupionych listew, masz pewność, że zostaną one położone w sposób solidny, estetyczny i rzetelny.

Gwarantujemy, że z zakupu listew przypodłogowych – zarówno MDF przyklejanych, MDF przykręcanych, jak i listew drewnianych – jak również z ich montażu w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze na pewno będziesz zadowolony!

Poniżej znajduje się pełna oferta firmy PHU TECHSTOL Mariusz Kowalski. Po kliknięciu na daną kategorię listew przypodłogowych, będą mogli Państwo szczegółowo zapoznać się z każdym produktem, jego wzorem, ceną i specyfikacją.