PHU TECHSTOL Mariusz Kowalski
tel. 609 44 55 61

zobacz więcej »

Ostatnie realizacje

zobacz wszystkie realizacje »

O firmie

Listwy przypodłogowe w łuku

Firma PHU TECHSTOL Mariusz Kowalski specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i montażu listew przypodłogowych. W naszej ofercie – znajdziecie Państwo cztery rodzaje listew:

  • listwy z MDF lub drewna przykejane do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz
  • listwy przypodłogowe przykręcane na kołki do ściany
  • listwy podłogowe do niwelowania nierówności podłogi
  • listwy z drewna litego

Wszystkie nasze listwy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich proces technologiczny oparty jest na najnowszych standardach, na każdym etapie wykorzystując możliwie najlepsze rozwiązania.

Szczególny nacisk położony jest na listwy przypodłogowe MDF przyklejane, listwy przypodłogowe MDF przykręcane oraz listwy do niwelowania nierówności podłogi, jak również na listwy przypodłogowe z drewna.

Wszystkie listwy przypodłogowe dostępne są polakierowane na gotowo, surowe lub zapodkładowane do samodzielnego wykończenia. Wykonujemy również drzwi z MDF na zamówienie. Ponadto, realizujemy indywidualne projekty.

Wszystkie listwy przypodłogowe dostępne są w każdym wymiarze, w dowolnej wysokości i grubości. Zakupione listwy dostarczamy do Lublina i Warszawy już od 30 zł!

Świadczymy również usługi montażu listew przypodłogowych w Lublinie, Warszawie i okolicach. Każdy montaż wykonywany jest przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, z dbałością o jakość, szczegóły i bezpieczeństwo. Powierzając nam montaż zakupionych listew, masz pewność, że zostaną one położone w sposób solidny, estetyczny i rzetelny.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie wątpliwości, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz udzielimy szczegółowych wskazówek i informacji.

Gwarantujemy, że z zakupu listew przypodłogowych – zarówno MDF przyklejanych, MDF przykręcanych oraz do niwelowania nierówności podłogi, jak i listew drewanianych – jak również z ich montażu w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze na pewno będziesz zadowolony!